Fiber İnternet

Başlıksız Belge


Profesyonel cihazlar ile yapabileceklerinizden bazıları:

   ●  Cihazı yönlendirici (Router) olarak kullanabilirsiniz. Basit ara yüzü ile static router kurallarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   ●  Cihazı Bant Genişliği Yönetimi olarak kullanabilir. Ağınızdaki belli bir makineyi veya belli bir IP bloğunda bulunan makinelerin trafiğini kısabilir, bloklayabilir ağınızı daha düzenli hale getirebilirisiniz.

   ●  Cihazı Ateş Duvarı (Firewall) olarak kullanabilirsiniz. Belli portları ve belli protokolleri kısıtlayabilir. Ağınızı ayrıntılı analiz edebilir, gelen giden bağlantıları görüp, yönlendirip, bloklayabilirsiniz.

   ●  HotSpot Gateway olarak kullanılabilir. Bulunduğunuz alanda bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılara ücretli, ücretsiz, süreli, süresiz şekilde internet hizmeti verebilirsiniz. “HotSpot’un Türkçesi tam olarak bulunmuyor ama kablosuz ağ baglantısının yapılabildiği bölgeye verilen bir addır.

   ●  VPN (Virtual Private Network) uygulamalarında VPN Server olarak kullanabilirsiniz.

   ●  BGP yapabilir ağınızda en alt seviye yönetime sahip olabilirsiniz.

   ●  Traffic Monitor olarak kullanabilirsiniz. Ağınızdaki tüm trafiği tüm protokollerle birlikte izleyip loglayabilirsiniz.

   ●  Dial-in ve Dial-out server olarak kullanabilir. Dial-Up hizmeti verebilirsiniz.

   ●  PPP, PPoE, PPPoA server ve client ile adsl ağlarına bağlanabilir, adsl IP’si aldırtabilirsiniz.

   ●  Biden fazla adsl hattınızı aynı anda yönetip kullanabilirsiniz.

   ●  Proxy olarak kullanabilirsiniz. Web-Proxy, Proxy Cache özellikleri ile içeriği yönetebilirsiniz. Ayrıca Transparent Proxy destekler.

   ●  DHCP ile ağınızdaki IP yönetimini yapabilirsiniz. MAC adresi tabanlı filitreleme ve erişim denetlemeleri yapabilirsiniz.

   ●  DNS server olarak kullanabilirsiniz.

   ●  SDSL Single Line DSL hizmetlerini destekler.

   ●  Wirelless istemcisi olarak kullanabilir WDS, WEB, WPA şifreleleme desteklerinden yararlanabilirsiniz.

   ●  Voice Over IP (VoIP) desteği sayesinde bilgisayardan bilgisayar veya bilgisayardan telefona baglantı sağlayabilirsiniz.